Vinç Kiralama

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
efendel vinc

Vinç Kiralama


Vinç kiralama hizmetleri kapsamında bomlu, sepetli, makaslı ve teleskopik vinçlerin kiralanması hizmeti sunulmaktadır. Yüksek çalışma alanlarında yapılması gereken işler için zamandan ve insan gücünden kazandıran sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır.

Bilgi Talebi
Vinçlerin farklı çeşitlerine ihtiyaç duyulması gibi durumlar karşımıza çıkabileceği için vinçleri mal olarak edinmek maliyetli olacaktır. Tek tip bir vinci almanız durumunda bile bu maliyet yeterli olmayabilir. Sahip olunan vinç için tamir bakım giderleri, sigorta maliyetleri gibi ekstra kalemler ortaya çıkacaktır. Tüm bu masraflardan uzak durarak işlerinizin yine de zamanında yapılabilmesi yolu gayet mümkündür. Bunun için vinç kiralama hizmetinden yararlanmayı tercih etmeniz yeterli olacaktır. Vinç kiralama ile işinizin zamanında ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Vinç kiralamanın bir diğer avantajları arasında yer alan operatör seçeneği konusuna değinelim. Sizin de bildiğiniz üzere vinç tarzı iş makinaları iş süresince her daim kullanılan makinalardan değildir. Belirli dönemlerde kullanılır. Bu dönemler dışında atıl olarak kalacaktır. Atıl kalınan sürelerde vinç operatörleri de atıl olarak bekleyen personel olarak kalacaktır. Bu süre içerisinde personeli sabit olarak çalıştırdığınız için hem maaşını hem de diğer zorunlu maliyetlerini ödemek zorunda kalacaksınız. Vinci operatörü ile birlikte kiralamanız durumunda sadece kullanım esnasında vinç operatörünün giderlerini karşılamanız yeterli olacaktır. Sosyal hakları ve iş güvenliği vinç operatörleri için oldukça önemlidir. Bu gibi hassasiyet gerektiren konular tamamen sizin kontrolünüzden çıkıp donanımlı ve işinde uzman kişiler tarafından kontrol edilmeye başlanmış olur.

Vinç kiralama hizmeti almanın avantajları içerisinde sayılabilecek daha birçok madde vardır. Önemli olan sizlere sorunsuz ve kusursuz hizmeti sağlayacak olan vinç kiralama firmasını bulabilmektedir.  Araç filosu her yeniliği anında entegre edebilen, araçlarının periyodik bakımları konusunda hassasiyet gösteren, operatörlerinin donanım ve eğitimlerini yakından talip eden, ikame araç garantisi sunabilecek donanıma sahip olabilen vinç kiralama firmaları tercih etmelisiniz. Bunun için de en doğru adres Efendel Group çatısı altında yer alan Efendel Vinç olacaktır. Doğru, düzgün, güvenilir ve tecrübeli hizmet ile sizlere her türlü desteğin sağlanmasını amaçlamakta ve hizmet yelpazemizi bu yönde geliştirmekteyiz.

+90 232 478 1 666