Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
hakkimizda

Hakkımızda


Efendel Vinç olarak Efendel Group bünyesinde tecrübe, kalite ve güven ilkelerinden taviz vermeden vinç kiralama hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın kendi bünyesinde öz malı olarak yer alan bomlu, sepetli, makaslı ve teleskopik vinç çeşitlerimiz ile yüksekte yapılması gereken ve insan gücünün yeterli olmayacağı işlerin güvenli bir şekilde yapılmasını amaçlamaktayız.

Vinçlerimiz ile beraber operatörlü kiralama yapmak istemeniz durumunda eğitimli ve deneyimli operatörlerimiz ile sizlere sıkıntısız çözümler üretmekteyiz. Kiralamanın süresi ne olursa olsun yani günlük, haftalık, aylık ya da çok daha uzun süreli vinç kiralama talepleriniz için en kısa sürede çözümler ile sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. İzmir ve ilçelerindeki vinç kiralama hizmetlerinin tamamını talepleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.

Vinç kiralama ve profesyonel vinç hizmetleri ile her türlü taşıma, yükleme, yüksek yapılarda yapılması gereken işlerin kolayca yapılması, yüksek yerlere yük indirme ya da çıkartma, prefabrik türü yapılarda kolon ya da kiriş çıkarma, şantiyelerde kat aralarında malzeme çıkarma, yükseklerde klima montajı yapma uydu anteni montajı yapma gemi gibi yüksek yapılardan yük boşaltma gemiye yük yükleme denizde duba montajı ve bunun gibi birçok ihtiyaç duyulan işlemin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Efendim Group bünyesinde yer alan Efendel Konteyner, Efendel Su Deposu, Efendel Nakliyat ve Efendel Vinç olarak 35 yılı aşkın süredir devam eden hizmet sektörü tecrübesi ile kusursuz sorunsuz ve güvenilir hizmetlerin sunulması amaçlanmaktadır. Ağır nakliyat ya da proje konusu olan işlerde bünyemizde yer alan her hizmete duyulacak hizmet göz önüne alınarak tek bir elden güvenilir kaliteli hizmet almanız düşünülerek hizmet çeşitliliğimiz düşünülmüştür. İşçi sağlığı ve iş güvenliği konularının en büyük hassasiyete sahip olduğu tehlikeli işler sınıfında yer alan hizmet alanımız ile sizlerin ve çalışanlarınızı tehlikeye ve riske sokmadan kaliteli hizmet almanız amaçlanmaktadır. İzmir başta olmak üzere tüm il ve ilçelere sağlayacağım aynı kalitede hizmetler ile işlerinizin zaman kaybına uğramadan sağlıklı bir şekilde nihayet bulması adına çalışıyoruz. Farkımızı yaşamadan anlatmanın çok da doğru olmadığına inanarak bizimle başlayacak işlerinizde alacağınız memnuniyeti garanti ediyoruz.

+90 232 478 1 666